Pomoc

1. Konto użytkownika

 1. Co zyskuję zakładając konto?
  • - Automatycznie odtwarzanie utworów oraz albumów,
  • - Tworzenie własnej biblioteki utworów oraz playlist,
  • - Polecanie wykonawców oraz utworów znajomym,
  • - Głosowanie,
  • - Komentowanie,
  • - Zawieranie nowych znajomości,
  • - I wiele więcej... Chcę założyć konto!
 2. Zapomniałem hasła do profilu, co mam zrobić?
  Aby uzyskać dostęp do swojego konta po utracie hasła, należy skorzystać z narzędzia przypomnienie hasła w celu wygenerowania nowego hasła dla swojego profilu.
 3. Znajomi w serwisie, czy to ważne?
  Dzięki znajomym w serwisie możesz na bierząco sledzić oceniane oraz komentowane hity na stronie jak również inne aktywności. Dziel się z innymi tym co słuchasz, aby nie umknął Wam żaden hit!
 4. Dlaczego "Leniuchuje :-(" ?
  Status Leniuchuje :-( pojawia się gdy użytkownik nie okazuje aktywności w serwisie. Aby to zmienić oceniaj, komentuj, polecaj, dodawaj w serwisie Odtworz.pl!

2. Wykonawcy/Utwory

 1. Dlaczego nie mogę odtwarzać utworów?
  Niezbędną rzeczą potrzebną do odtwarzania materiałów w serwisie jest posiadanie aktualnej wersji Flash Playera oraz włączoną obsługę JavaScript w przeglądarce. Zalecane przeglądarki: FireFox, Opera, Chrome.
 2. Automatyczne odtwarzanie utworów oraz albumów
  Aby skorzystać z automatycznego odtwarzania utworów oraz albumów w serwisie należy zalogować się na swoje konto oraz włączyć odpowiednie opcje w ustawieniach konta. Podana opcja nie działa z linkami wrzuta.pl!
 3. Co to za ikony i do czego służą?
  Powyższe ikony służą do polecania wybranych utworów oraz wykonawców znajomym w innych serwisach internetowych z których korzystasz. Między innymi: www.nasza-klasa.pl, www.facebook.pl, www.blip.pl, www.flaker.pl.
 4. Jak często aktualizowane są rankingi?
  Rankingi w serwisie aktualizowane są raz dziennie na podstawie kilkudniowych statystyk dla poszczególnych wykonawców oraz utworów.

3. Inne

 1. Gdzie mogę zgłosić problem/błąd/propozycję?
  W tym celu należy skontaktować się z administracją poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres .
 2. Jak włączyć obsługę JavaScript?
  Internet Explorer
  Należy wybrać menu Narzędzia -> Opcje internetowe -> W zakładce "Zabezpieczenia" wejść na ikonkę "Internet" (domyślna) w polu "Poziom bezpieczeństwa dla strefy" ustawić pasek na "Średni", wcisnąć klawisz "Zaawansowane" odnaleźć i uaktywnić na liście opcje "Obsługa aktywnych skryptów" -> Wszystko potwierdzić klawiszem "OK".

  Mozilla Firefox
  Należy wybrać menu Narzędzia -> Opcje -> W zakładce "Treść" zaznaczyć "Włącz obsługę języka JavaScript." -> potwierdzić klawiszem "OK"

  Opera
  Należy wybrać menu Narzędzia -> Szybka konfiguracja -> Włącz obsługę JavaScript.